Kleiworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kleiworld

Virtuálne mestečko
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Byt Viollety Mae

Goto down 
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Byt Viollety Mae Empty
OdoslaťPredmet: Byt Viollety Mae   Byt Viollety Mae Icon_minitimeNe október 05, 2008 3:07 pm

Môj bytík:
Spáľňa:
Byt Viollety Mae Bedroom_setting
Malá kuchyňa:
Byt Viollety Mae Kitchen-makeovers-00
Útulná obývačka:
Byt Viollety Mae Living-room-modern
Menšia kúpelňa:
Byt Viollety Mae Bathroom-After.186250
Wc:
Byt Viollety Mae Toilet
Návrat hore Goto down
Klei Tonkin
Admin
Klei Tonkin


Počet príspevkov : 346
Registration date : 16.07.2008

Byt Viollety Mae Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byt Viollety Mae   Byt Viollety Mae Icon_minitimeNe október 05, 2008 3:08 pm

Mas velmi peknu obyvacku, spalna mi pride staromodna ale je pekna.
Návrat hore Goto down
https://kleiforum4.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Byt Viollety Mae Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byt Viollety Mae   Byt Viollety Mae Icon_minitimeNe október 05, 2008 3:10 pm

Ďakujem a tá spáľňa je taká náročky*usmiala sa.*hneď ako som ju uvidela v obchode som si ju kúpila
Návrat hore Goto down
Klei Tonkin
Admin
Klei Tonkin


Počet príspevkov : 346
Registration date : 16.07.2008

Byt Viollety Mae Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byt Viollety Mae   Byt Viollety Mae Icon_minitimeNe október 05, 2008 3:11 pm

Aha.(Zasmeje sa a ide dalej.)
Návrat hore Goto down
https://kleiforum4.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Byt Viollety Mae Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byt Viollety Mae   Byt Viollety Mae Icon_minitimeSt október 08, 2008 6:00 pm

*Otvorila dvere a vošla dnu a za ňou aj ten neznámy muž z pláže.*Ozaj ako sa vlastne voláte?*prudko sa otočila a zahľadela sa do krásnych modrých očí,ktoré jej na chvíľu vyrazili dych.Nervózne sa usmiala a pozrela muna pery.
M:Ehm..volám sa Roy..Teší ma*vystrel ruku a ona to opätovala.Dal jej bozk na líco.Chvíľu tam nehybne stáli no potom sa spamätala a opýtala sa.*Dáš si kávu..alebo niečo také?
R:No asi nejaký džús...*Usmial sa a ona išla do kuchyne.Práve nalievala džús keĎ zozzadu pocítila na zadku niečie ruky.Nespravila vôbec nič.Ruky boli čoraz zvedavejšie až jej za chvíľu vyzliekali kraťase.O chvíľu pocítila na krku teplé bozky.Usmiala sa a prehovorila.*Nejdeme radšej do spáľne?*spýtala sa a chytila ho za ruky.*
R:Nie...nevydržal by som to....
V:Čo by si nevydržal?*spýtala sa so smiechom.*
R:Tú túžbu..*pobozkal ju a vyzliekol si tričko.Viollete sa otočila a hladela na´hruď posiate jemnými chĺpkami.Pomaly sa spustili na zem takže obaja ležali.Nedočkavo mu strhla nohavice a on jej zasa tričko.Mala na sebe ešte plavky.Rýchlo si ich sama vyzliekla a ležala tam nahá.*A teraz ty..*šibalsky sa usmiala.Roy ju poslúchol a vyzliekol sa.*PoĎme aspoň do obývačky..Tu je to studené.*presviedčala ho a on napokon povolil.Viollete si chcela ľahnúť na sedačku ale on ju potiahol a ľahli si na koberec.*Tu máš viac miesta.*Zamrmlal a začal ju bozkávať na CELOM tele.*
/Very Happy/
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Byt Viollety Mae Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byt Viollety Mae   Byt Viollety Mae Icon_minitimeŠt október 09, 2008 6:55 pm

*Zdvihla telefón a vytočila Royovo číslo.*
R:Haló?
V:Tu som ja Viollete....Musím ti niečo povedať..
R:Ahoj zlatko...počúvam
V:Nie cez telefón...Prídi
R:Nemôžem... som v robote..hovor,nemám veľa času
V:Som tehotná*vyhŕkla a vzápäti si prikryla ústa.Nechcela aby sa to dozvedel takto..*
R:Čo?Okamžite choĎ na potrat...*povedal odmerane.*
V:To odo mňa nemôžeš chcieť...*rozplakala sa.*
R:OK.. vyber si..ja alebo to decko.... *povedal nervózne.*
V:Čože?Kde je ten dobrý chlap,ktorý tu bol včera?
R:Dobrý chlap?O čom točíš?Tebe ešte nedošlo,že som ťa mal len na jednu noc?
V:*nezmôže sa na slovo.*Ja som tam nechcela ísť..Myslela som že budeš rád ale keď...*povedala po chvíli.*
R:Keď čo?Keď ti poviem že si obyčajná štetka a teraz by som najradšej išiel za tebou a vykrútil ti krk?Nespravím to však.Nestojíš mi za to aby som za teba sedel.Nenávidím ťa a nechcem ťa ani vidieť*zakričal do telefónu.*
V:Si hnusný!*zakričala aj ona.*
R:Ja viem...Si ďaľšia na zozname....*ironicky sa zasmial.*A že niečo viac... si naivná krava!A čo sa tíka toho čo máš v sebe...Nechaj si to ale s mojou pomocou nerátaj.....Urob ako chceš ale zapamätaj si*dodal výhražne.*otca svojho decka nepoznáš...Lebo inak..
V:Inak čo?Zabiješ ma?Mňa aj to malé?
R:Áno*povedal ako keby hovoril o niečom obyčajnom.*
V:*Nevládala hovoriť a tak zložila telefón.Utrela si slzy a vošla do kúpeľne.Namaľovala sa,obliekla,zobrala papierik od gynekológa,kabelku,mobil,obula sa a zamkla.Kľúče hodila do kabelky a privolala výťah.*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Byt Viollety Mae Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byt Viollety Mae   Byt Viollety Mae Icon_minitimeSo október 11, 2008 1:48 pm

*Práve pozerala telku,keĎ zazvonil telefón.*
V:Haló?
*Takmer spadla z nôh keď začula Royov hlas.*
R:Ahoj... ja chcem ti povedať že ma veľmi mrzí to čo sa stalo......
V:Že sme spolu spali?
R:Nie...to že som ti povedal že máš ísť na potrat...
V:Hm...
R:Ja..beriem to späť...nechaj si to dieťa..budeme rodinka a kúpili by sme tomu malému ....
V:Neskoro*zašepkala do telefónu.*
R:Prosím?Čo si vravela?No potom.....rozplýval sa ďalej.*
V:Neskoro?*zakričala do telefónu.*
R:Ako neskoro..jáááj ty myslíš tu postieľku čo som ti teraz hovoril...prídem ju pozrieť a mohli by sme....
V:Bola som na potrate*snažila sa byť silná ale nezvládla to.Rozplakala sa....*
R:Čože?*Spýtal sa neveriacky.*Prídem...počkaj*A zložil.*
V:*Zložila telefón a sadla si.Sedela na chodbe a vyzerala ako blázon.*
Návrat hore Goto down
Klei Tonkin
Admin
Klei Tonkin


Počet príspevkov : 346
Registration date : 16.07.2008

Byt Viollety Mae Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byt Viollety Mae   Byt Viollety Mae Icon_minitimeSo október 18, 2008 8:55 am

Prosím zaplaťťe byt.
Návrat hore Goto down
https://kleiforum4.slovakforum.net
Anonymný
Anonymný




Byt Viollety Mae Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byt Viollety Mae   Byt Viollety Mae Icon_minitimeSo október 18, 2008 10:29 am

OK zoberte mi to z účtu
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Byt Viollety Mae Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byt Viollety Mae   Byt Viollety Mae Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Byt Viollety Mae
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Kleiworld :: Obytné priestory :: Byty-
Prejdi na: